Görev Alan Bakanlar

Sıra No Resim İsim Soyisim Görevde Bulunduğu Tarihler
1 Rüstem Z.Tatar 27.12.1967 – 5.7.1976
2 Mehmet Altınay 5.7.1976 – 15.12.1976
3 Mustafa Çağatay 20.12.1976 - 7.7.1977
4 Tansel Fikri 7.7.1977 – 21.4.1978
5 Hüseyin Erdal 21.4.1978 – 12.12.1978
6 Hakkı Atun 12.12.1978 - 04.08.1981
7 Salih Coşar 4.8.1981 – 19.7.1985
8 Taşkent Atasayan 19.7.1985 – 2.9.1986
9 Mehmet Bayram 2.9.1986 – 20.6.1990
10 Nazif Borman 20.6.1990 – 24.3.1992
11 Salih Coşar 24.3.1992 – 1.1.1994
12 Onur Borman 1.1.1994 – 18.1.1995
13 Salih Coşar 18.1.1995 – 30.12.1998
14 Mehmet Bayram 30.12.1998 – 13.1.2004
15 Ahmet Uzun 13.1.2004 – 4.5.2009
16 Ersin Tatar 5.5.2009 – 12.6.2013
17 Zeren Mungan 13.06.2013-16.07.2015
18 Hasan Bağoğlu 16.07.2015 - 20.10.2015
19 Birikim Özgür 20.10.2015 - 16.04.2016
20 Serdar Denktaş 16.4.2016 - 22.5.2019
21 Olgun Amcaoğlu 22.5.2019 - 10.12.2020
Paylaş :